Oferta job – estetician Centrul de estetică şi remodelare corporal Epsilon

313
0
DISTRIBUIȚI

Candidatul ideal

Candidatul ideal este o domnisoara sau o doamna dornica sa invete sa foloseasca aparatura din centru, o persoana dornica sa munceasca direct cu clientii, o persoana mereu vesela care poate separa viata personala de activitatea profesionala si se dedica 100% locului de munca.O persoana eficienta, punctuala care doreste sa se alature echipei noastre de esteticieni.

Descrierea jobului

Job-ul implica: efectuarea de tratamente corporale si faciale cu utilizarea aparaturii: cavitatie, radofrecventa corporala si faciala, electrostimulare, impachetari in tunel, vacuum corporal si facial, presoterapie, etc; vanzari servicii (vanzare pachete si abonamente).

Beneficii: salariu atractiv, procent din vanzari de pachete si abonamente, cursuri de remodelare oferite gratuit din partea firmei, carte de munca.

Descrierea companiei

Centru de remodelare corporala si slabit: tratamente de slabit, tratamente anticelulitice, tratamente antirid etc.

Tel: 0753 774 566

LĂSAȚI UN MESAJ

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.