Statii – Traseul 10 – PROGRAM DE CIRCULAŢIE VALABIL DIN 21.06.2023
Update: TRASEUL 10 – ( Micro 19 – Damen ) atât la tur, cât și la retur, autobuzele vor intra din strada Brăilei, pe strada Regiment 11 Siret, având ca stații la tur – Orășelul copiilor-Complex Francezi-Bloc E6-Centrul de recoltare a sângelui, iar la retur, stațiile – Tribunal – Bloc E6 – Complex Francezi – Orășelul copiilor. Mijloacele de transport repartizate la acest traseu vor circula cu o frecvență medie de 20 de minute;
Update! 28.12.2023
Vezi aici: Ghid complet Transurb al mijloacelor de transport în comun
Tur: Micro 19 ● Blvd. Galati ● Blvd. Dunărea Str. Incubatorului ● Cinema Dacia Blvd. Otelarilor ● Otelarilor Blvd. Otelarilor ● Bloc D19 Blvd. Otelarilor ● Sala Sporturilor Str. Stadionului ● Privilege Blvd. Brailei ● Tiglina I Blvd. Brailei ● Orășelul Copiilor ● Complex Francezi ● Bloc E6 ● Centrul de recoltare a sângelui ● Romtelecom-Banci Blvd. Brailei ● Mazepa Blvd. Brailei ● Potcoava de Aur Blvd. Brailei ● Complex Spicul Str. Navelor ● Navrom Str. Portului ● Liceul de Marina Str. Portului ● Intfor Str. Portului ● Moruzzi Str. Alexandru Moruzzi ● Lemnari Str. Alexandru Moruzz ● EEKELS ● Damen Str.Pescari
Retur: Damen Str.Pescari ● EEKELS ● Lemnari Str. Alexandru Moruzzi ● Moruzzi Str. Alexandru Moruzzi ● Intfor Str. Portului ● Liceul de Marina Str. Portului ● Navrom Str. Portului ● Complex Spicul Str. Navelor ● Centru Str. Nicolae Balcescu ● Agentia CFR Blvd. Brailei ● Parcare Banci Blvd. Brailei ● Tribunal ● Bloc E6 ● Complex Francezi ● Orășelul Copiilor ● Tiglina II Blvd. Brailei ● Privilege Blvd. Brailei ● Sala Sporturilor Str. Stadionului ● Bloc O Blvd. Otelarilor ● Otelarilor Blvd. Otelarilor ● Cinema Dacia Blvd. Otelarilor ● Micro 19
Plecări în direcţia Micro 19 – Damen – Traseul 10
DE LUNI PANA VINERI | SAMBATA-DUMINICA SI SARBATORI LEGALE |
---|---|
5:00 | 5:00 |
5:22 | 5:45 |
5:45 | 6:30 |
5:50 | 7:15 |
6:07 | 8:00 |
6:30 | 8:45 |
6:52 | 9:30 |
7:15 | 10:15 |
7:37 | 11:00 |
8:00 | 11:45 |
8:22 | 12:30 |
8:45 | 13:15 |
9:07 | 14:00 |
9:30 | 14:45 |
9:52 | 15:30 |
10:15 | 16:15 |
10:37 | 17:00 |
11:00 | 17:45 |
11:22 | 18:30 |
11:45 | 19:15 |
12:07 | 20:00 |
12:30 | 20:45 |
12:52 | 21:30 |
13:15 | 22:15 |
13:37 | |
14:00 | |
14:22 | |
14:45 | |
15:07 | |
15:30 | |
15:52 | |
16:15 | |
16:37 | |
17:00 | |
17:22 | |
17:45 | |
18:07 | |
18:30 | |
18:52 | |
19:15 | |
19:37 | |
20:00 | |
20:22 | |
20:45 | |
21:07 | |
21:30 | |
21:52 | |
22:15 | |
Plecări în direcţia Damen – Micro 19 – Traseul 10
DE LUNI PANA VINERI | SAMBATA-DUMINICA SI SARBATORI LEGALE |
---|---|
5:00 | 5:00 |
5:22 | 5:45 |
5:45 | 6:30 |
6:07 | 7:15 |
6:30 | 8:00 |
6:52 | 8:45 |
7:15 | 9:30 |
7:37 | 10:15 |
8:00 | 11:00 |
8:22 | 11:45 |
8:45 | 12:30 |
9:07 | 13:15 |
9:30 | 14:00 |
9:52 | 14:45 |
10:15 | 15:30 |
10:37 | 16:15 |
11:00 | 17:00 |
11:22 | 17:45 |
11:45 | 18:30 |
12:07 | 19:15 |
12:30 | 20:00 |
12:52 | 20:45 |
13:15 | 21:30 |
13:37 | 22:15 |
14:00 | |
14:22 | |
14:45 | |
15:07 | |
15:30 | |
15:52 | |
16:10 | |
16:15 | |
16:37 | |
17:00 | |
17:22 | |
17:45 | |
18:07 | |
18:30 | |
18:52 | |
19:15 | |
19:37 | |
20:00 | |
20:22 | |
20:45 | |
21:07 | |
21:30 | |
21:52 | |
22:15 | |
Sursa: Transurb Galati
Statii si program: Traseul 7: Micro 19 – Piaţa Centrală , Traseul 9: Cimitirul Sf. Lazăr – Gara CFR , Traseul 10: Dimitrie Cantemir – Damen , Traseul 11: Micro 13 – Piaţa Centrală , Traseul 12: Metro – Piaţa Centrală , Traseul 13: Agrogal – Piaţa Centrală , Traseul 14: Micro 19 – Micro 40 , Traseul 15: Gara CFR – Potcoava de Aur , Traseul 16: Piaţa Centrală – Trecere Bac , Traseul 17: Dimitrie Cantemir – Metro , Traseul 18: Micro 13 – Bariera Traian , Traseul 19: Complex Siret – Grădina Publică , Traseul 20: Complex Siret – Gara CFR , Traseul 22: Micro 40 – Gara CFR , Traseul 23: Auchan – Carrefour, Traseul 24: Carrefour – Damen, Traseul 25: Pista Betonată – Carrefour , Traseul 26: Micro 13 – Gara CFR , Traseul 27: Dimitrie Cantemir – Bariera Traian , Traseul 28: Micro 19 – Bariera Traian, Traseul 29: Micro 19 – Gara CFR, Traseul 30: Piaţa Centrală – Borcan , Traseul 31: Micro 19 – Barboşi , Traseul 34: Micro 13 – Intfor , Traseul 35: Piaţa Centrală – METRO , Traseul 36: COMAT – GARA CFR , Traseul 39: Micro 19 – Cimitirul Israelit , Traseul 41: Piaţa General Berthelot – Poarta Est ArcelorMittal , Traseul 44: Comat – Piaţa Centrală, Traseul 102: Micro 19 – Grădina Publică , Traseul 104: Cimitirul Sf. Lazăr – Grădina Publică , Traseul 105: Micro 19 – Grădina Publică
Va rog si eu programul pentru traseul 10 tur retur.in acesta situatie de urgenta?
De ce ați schimbat programul ? era asa de bun cu orele la fiecare stație , tabela electronică când merg cand nu , eo prostie acum asa !!1